kontakt@ekosmetolog.com.pl
tel. +48512123590
Nazywam sie Karolina Sobczyńka-Bartos. Jestem kosmetologiem, promotorem zdrowia i dietetykiem. Od 21 lat zajmuję się tymi dziedzinami od strony teoretycznej jak i praktycznej. Ukończyłam studia na wydziale Farmacji Akademii Medycznej w Łodzi oraz Wydział Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a nastepnie pracowałam na tej uczelni jako wykładowca.

Na bieżąco podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w najnowszych szkoleniach, stale monitorując postępy w kosmetologii, dietetyce, medycynie i ich wpływ na skórę. Doświadczenie zawodowe zdobyłam na wielu płaszczyznach. Od 2002r. pracuję jako wykładowca w różnych placówkach kształcących przyszłych kosmetologów (studia wyższe, szkoły policealne, licea profilowane, kursy). Jestem Egzaminatorem Państwowym z tego zawodu.

Szkolę pracowników branży kosmetycznej, farmaceutycznej i medycznej. Jako trenerka oraz szkoleniowiec współpracowałam również z wieloma firmami dermatologicznymi, kosmetycznymi i farmaceutycznymi (m.in. Selvert, Pulanna, Bioline, Omeoformula, Teosyal, Simildiet, Cryolan, Curamed, Larens, PinaParie).

Od lat spółpracuję z redakcjami pism naukowych, branżowych i lifestylowych (m.in. Elle, Polish Journal of Cosmetology, dodatek "Na zdrowie" w Times, LNE) i na stronach internetowych poświęconych dermatologii, kosmetologii (m.in. kosmetologia.com.pl). Jako prelegent biorę też udział w wystąpieniach na kongresach krajowych i międzynarodowych (m.in. "Intercharm", „LNE", „Beauty Forum", Targi „Uroda").

Posiadam 21-letnią praktykę zawodową, którą zdobyłam na uczelni, prowadząc wykłady, szkolenia i pracując w gabinecie. Stale dokształacam się w kraju i za granicą, dzięki czemu moja oferta zabiegowa jest innwacyjna, bezpieczna i różnorodna. Propaguję zdrowy styl życia, aktywność i dbanie o siebie.